Авторизація|

Зустріч голови Київської міської організації Профспілки з Прем'єр-міністром України

1 листопада 2016,Публікації » Новини

Зустріч голови Київської міської організації Профспілки з Прем'єр-міністром України1 листопада 2016 року представники Профспілки освітян м. Києва зустрілися з Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Під час зустрічі голова КМОППОіНУ Олександр Яцунь озвучив вимоги учасників акції протесту, викладені у прийнятій резолюції, зокрема  щодо введення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, «розмороження» ЄТС, виконання вимог ст. 62 Закону України «Про вищу освіту», якою встановлено розмір академічної стипендії на рівні не менше прожиткового мінімуму.

Володимир Гройсман наголосив, що  галузь освіти – серед головних пріоритетів Уряду. У 2017 році передбачено збільшення заробітної плати вчителів на більше ніж 30%, опрацьовується питання про збільшення видатків на стипендії. Наразі видатки збільшуються на 0,6 млрд грн. З 1 грудня заробітні плати будуть підвищені на 10%. Розмір посадового окладу працівника першого тарифного розряду, з якого розраховуватимуться посадові оклади освітян, з 01.01.2017 року збільшується до 1600 грн. Мінімальну заробітну плату планується встановити на рівні 3200 грн.

Наступне питання, над яким працює Кабінет Міністрів, - осучаснення пенсій в Україні та реформування пенсійної системи, зазначив Прем'єр-міністр та підкреслив, що збільшення заробітних плат і соціальних стандартів можливе відповідно до зростання економіки.

Говорячи ж про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, Володимир Гройсман вкотре закликав українців користуватися механізмом субсидій, вказав про впровадження  механізму адресної безповоротної державної підтримки для громадян, які потребують компенсації після запровадження ринкової ціни на газ. Разом з тим, Прем'єр-міністр зазначив, що наразі Кабінет Міністрів працює над розробкою рішень щодо монетизації субсидій.

Профспілкова сторона наполягає на здійсненні заходів, спрямованих на задоволення вимог освітян. Адже підвищення тарифів на ЖКП, низькі розміри заробітних плат, пенсій, стипендій викликають зростання соціальної напруги у трудових та студентських колективах. У зв’язку з чим, освітяни м. Києва висловлюють прагнення до вступу у колективний трудовий спір та організації страйку.

Зустріч голови Київської міської організації Профспілки з Прем'єр-міністром України

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці