Авторизация| Регистрация

Співчуття з приводу тяжкої втрати

2 грудня 2016,Публікації » Новини

Співчуття з приводу тяжкої втратиКиївська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України з глибоким сумом сповіщає про смерть ректора Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана – Анатолія Федоровича Павленка.

У ці скорботні хвилини висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким покійного, а також колективу університету. 

Довідково:

Павленко Анатолій Федорович - вчений у галузі економіки та педагогіки, дійсний член Національної кадемії педагогічних наук Украни (2003), доктор економічнох наук (1990), професор. Ректор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Герой України (2006).

Народився 11 січня 1940 року в місті Владивосток (Росія).

У 1960 році закінчив Уманський сільськогосподарський інститут; у 1964 році — Київський інститут народного господарства. Докторська дисертація "Організаційно-технічний розвиток постачально-збутових організацій" (1990).

У 1964-1965 рр. — старший викладач кафедри економіки промисловості, у 1965-1971 рр. — асистент кафедри матеріально-технічного постачання, у 1975-1980 рр. — заступник декана, у 1980-1985 рр. — декан факультету економіки праці та матеріально-технічного постачання, у 1985-1987 рр. — проректор з навчальної роботи. З 1987 року — ректор Київського інституту народного господарства (з 1992 року — Київський державний економічний університет, Київський національний економічний університет; з липня 2005 року — Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана).

Головний редактор наукового журналу "Маркетинг в Україні" та збірника наукових праць "Вчені записки", член редколегій низки наукових фахових видань.

Член президії Вищої атестаційної комісії України (з 11.1998); президент Української асоціації маркетингу; член Державної акредитаційної комісії України; член Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки (з 04.2006). Академік Міжнародної академії наук вищої школи (Москва). Почесний доктор Міжнародного християнського університету (Відень).

Має урядові нагороди, серед яких Почесна відзнака Президента України (1996), орден "За заслуги" II (1999) і I ступеня (2001), Почесна грамота Кабінету міністрів України (2004). Указом Президента України Віктора Ющенко № 706/2006 від 19 серпня 2006 року за визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку національної освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців, багаторічну плідну наукову і педагогічну діяльність ректору Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, доктору економічних наук, професору Анатолію Федоровичу Павленку присвоєно звання Герой України з врученням ордена Держави.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОПИТУВАННЯ СПІЛЧАН

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи