До Дня знань у столиці проведуть благодійний книжковий ярмарок

13 серпня 2009,Публікації » Новини
До Дня знань у столиці проведуть благодійний книжковий ярмарокЗ 27 по 30 серпня 2009 року в Українському домі відбудеться Всеукраїнський благодійний книжковий ярмарок до Дня знань, де буде представлена і «Бібліотека газети «День». Під час заходу відбудеться благодійний збір книг для вихованців шкіл-інтернатів із різних регіонів України — «Придбай книжку — подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи!».

У цій акції візьмуть участь як видавництва, так і відвідувачі, серед яких — небайдужі до проблем дітей-сиріт діячі культури й мистецтва, політики, зірки шоу-бізнесу та відомі особистості. Подібна акція проходила торік у грудні до дня Святого Миколая. Тоді вихованцям шкіл-інтернатів Черкаської області було передано понад чотири тисячі книжок. А до Міжнародного дня захисту дітей вдалося зібрати п’ять тисяч книжок та журналів, а також благодійні внески у розмірі 20 тисяч гривень, які передали вихованцям шкіл-інтернатів Житомирської, Чернігівської, Київської областей та міста Києва.

Мета благодійної акції — спільними зусиллями поповнювати бібліотечні фонди у школах-інтернатах та дитячих будинках у різних областях України, а також сприяти інтелектуальному та духовному розвитку дітей.

2017 рік оголошено роком первинної профспілкової організації.

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»