Авторизация| Регистрация

40 молодих спеціалістів з різних сфер прийдуть викладати в українські школи

23 січня 2017,Публікації » Новини

40 молодих спеціалістів з різних сфер прийдуть викладати в українські школиМіністерство освіти і науки України підтримуватиме проект ГО “Навчай для України», в рамках якого 40 молодих спеціалістів з різних сфер отримають педагогічні знання та навчатимуть дітей у звичайних українських школах. Відповідний меморандум про співпрацю між МОН та громадською організацією було підписано сьогодні, 19 січня, у залі Колегії Міністерства освіти і науки України.

“Я вважаю, що цей проект є дуже перспективним, він допоможе нам наблизити та взаємно інтегрувати школу та суспільство, адже саме через людей, які не залучені системи зараз, можна здійснити такі трансформації”, – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Вона додала, що наразі в Міністерстві розробляється нова концепція педагогічної освіти, яка є необхідною для впровадження реформи “Нова українська школа”. Спеціалісти, що прийдуть в загальноосвітні заклади в рамках проекту, мають підтримати школи та дати їм поштовх до змін.

Представники ГО «Навчай для України» розказали про свої успіхи у просуванні проекту. Зокрема вони уклали партнерську угоду з міжнародною мережею “Teach for All» («Навчай для всіх»), яка об’єднує організації в 41 країні світу, а також угоду про співпрацю з фондом Western NIS Enterprise Fund.

Щоб підготувати учасників програми до роботи в школах та їхньої педагогічної атестації громадська організація заручилася підтримкою Київського університету імені Бориса Грінченка.

“Для участі в пілотному проекті відібрано три області – Київську, Харківську та Львівську. Планується, що розподіл учасників буде рівномірним – приблизно по 13 учасників для кожного регіону”, – розказала представниця організації Світлана Осауленко.

«Навчай для України» пропонує наступний підхід до покращення якості освіти в Україні:

  • відібрати для роботи вчителями найбільш талановиту молодь;
  • підготувати їх для ролі мотивуючих вчителів;
  • влаштувати їх на роботу з найбільшими потребами;
  • надавати їм активну підтримку протягом двох років;
  • зміцнити їх лідерський потенціал для покращення якості освіти в Україні.

Планується, що захід, присвячений офіційному запуску програми, відбудеться 9 лютого. Представники «Навчай для України» запросили Міністра освіти і науки долучитися до цієї події. Співпрацю з ГО «Навчай для України» координуватиме заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Довідково:

Міжнародна мережа “Teach for All» («Навчай для всіх») аналогічний проект, що об’єднує в собі мережу з 75тис прогресивних вчителів, які надають якісну освіту для 9млн дітей по всьому світу.

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці