Право на страйк – одне з ключових питань на зустрічі представників профспілок

24 лютого 2017,Публікації » Новини

Право на страйк – одне з ключових питань на зустрічі представників профспілок23 лютого Уповноважений Верховної Ради з прав людини та ГО "Трудові ініціативи" провели зустріч з приводу співробітництва в рамках кампанії "Солідарність проти корупції". Ця кампанія покликана об’єднати зусилля Уповноваженого з прав людини, "Трудових ініціатив", Центру Солідарності та українських профспілкових організацій. Метою проекту є привернення уваги членів профспілок, громадянського суспільства та широкої публіки до ролі свободи асоціацій та профспілкового бачення в антикорупційній діяльності.

На зустрічі був голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь, який зазначив, що право на страйк у розвинених демократіях має статус основного права. За його словами у нас право є, а механізм його реалізації відсутній. Страйк – надзвичайний засіб вирішення колективних трудових спорів і він повинен бути в арсеналі українських найманих працівників.

Учасники представили плани своїх дій на 2017 рік та продемонстрували широкий та всебічний підхід до боротьби з корупцією, яка включає в себе захист робітників, викривачiв корупцiï та інших активістів. Представники організацій також наголосили на важливостi захисту основних трудових прав та прав людини в рамках кампанiï, в тому числі права на асоціацію та права на страйк.

Право на страйк – одне з ключових питань на зустрічі представників профспілок

ОПИТУВАННЯ СПІЛЧАН

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи