Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Нарада щодо реставрації будівлі Київського міського будинку вчителя

24 квітня 2017,Публікації » Новини

Нарада щодо реставрації будівлі Київського міського будинку вчителя21 квітня представники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Департаменту будівництва та житлового забезпечення, Департаменту комунальної власності міста Києва, Управління охорони культурної спадщини Департаменту культури, Департаменту містобудування та архітектури, Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України, Асоціації керівників закладів освіти Києва та ГО «Рада батьків міста Києва» обговорили плани щодо реставрації будівлі історичної пам’ятки та пам’ятки архітектури - Київського міського Будинку вчителя.

Учасники наради обговорили ескізний проект Київського міського будинку вчителя та подальші плани підготовки будівлі до реставрації, які найближчим часом будуть широко обговорені з освітянською та батьківською громадою столиці.

Нагадаємо, що остання реконструкція Київського міського Будинку вчителя, була проведена у 1974 році. За останні роки проводились лише часткові ремонтні роботи приміщень будівлі.

До 100-річчя Київського міського будинку вчителя, у 2012 році Київською міською владою було підписано розпорядження «Про реставрацію КМБВ на вул. Володимирській, 57 у Шевченківському районі». Але у зв’язку з обмеженим фінансуванням реставрацію не було розпочато. Наприкінці 2016 року було відновлено роботу над проектом реставрації будівлі.

За матеріалами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці