Авторизация| Регистрация

Дієва профспілкова команда – шлях до перемоги

7 червня 2017,Публікації » Новини

Дієва профспілкова команда – шлях до перемогиПротягом двох днів,  7 та 8 червня 2017 року Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України проводить стратегічну сесію для членів профспілкового комітету НПУ ім. М.П. Драгоманова.  Основна мета заходу полягає у тому, щоб студенти могли з’ясувати що таке командна робота, як необхідно працювати в команді.

Модератор тренінгу Юрій Ващенко зауважив, що кожен із членів команди в першу чергу має прагнути до єдиної мети і нести однакову відповідальність за їх реалізацію. Під час декількох навчальних вправ коуч показав, що  у команді індивідуальні інтереси мають відходити на другий план. Ефективна команда може складатися з різних учасників, а згуртованість та взаєморозуміння досягається активними методами навчання.

Перш за все командна робота ефективна там, де потрібно швидко знайти правильне рішення щодо проблеми, яка виникла в організації. Тому велике значення має спроможність команди виявити можливі альтернативи, вибрати кращу, дійти згоди щодо способу її реалізації тощо.

У перший день навчання студенти дійшли висновку, що високий рівень згуртованості команди підвищує ефективність діяльності всієї організації, якщо цілі обох узгоджуються між собою. У згуртованих групах менше проблем у спілкуванні, менше непорозумінь, напруженості, недовіри, вища продуктивність.

Дієва профспілкова команда – шлях до перемоги
Дієва профспілкова команда – шлях до перемоги
Дієва профспілкова команда – шлях до перемоги

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
2017 рік оголошено роком первинної профспілкової організації.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»