Авторизация| Регистрация

Вступна кампанія - 2017

27 червня 2017,Публікації » Новини

Вступна кампанія - 2017Вступна кампанія до вищих навчальних закладів цього року стартує з 29 червня. Цьогоріч на вступній кампанії під час зарахування студентів будуть застосовуватися коефіцієнти, які множитимуть на результат ЗНО вступника залежно від регіонального та галузевого показників, а також належності до сільської місцевості. Про це повідомила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на прес-конференції на тему: «Вступна кампанія-2017».

КОЕФІЦІЄНТИ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ КОНКУРСНОГО БАЛУ

Регіональний коефіцієнт для ВНЗ, розташованих у Києві, становить 1.

В інших містах, таких як Львів, Дніпро, Одеса та Харків діє коефіцієнт 1,01.

Для Донецької та Луганської областей він становить 1,03.

У всіх інших містах України – 1,02.

Як пояснює Лілія Гриневич, це мотивує абітурієнтів зважити, чи варто їхати до столиці, чи можна обрати виш ближче до місця проживання.

Галузевий коефіцієнт покликаний мотивувати вступників подавати свої заяви за пріоритетними інженерними та природничими спеціальностями. Наприклад, на такі спеціальності коефіцієнти будуть становити 1,03.

Сільський коефіцієнт повинен посприяти і підтримати дітей із сільської місцевості.

КІЛЬКІСТЬ ЗАЯВ, ЯКІ МОЖНА ПОДАТИ НА МІСЦЯ ДЕРЖЗАМОВЛЕННЯ

Цього року абітурієнти можуть подати 9 заяв на 4 спеціальності. Це можуть бути заяви як до одного вишу, так і 9 заяв у різні університети.

Під час вступної кампанії діятиме система широкого конкурсу. Навпроти кожної із заяв, які вступники подаватимуть онлайн через електронний кабінет, потрібно буде вказати пріоритет від 1 до 9. Де 1 – це спеціальність у певному виші, на якій студент хоче навчатися передовсім. Далі до 9 – за спадним принципом.

Що ж стосується бакалаврату, то прийом документів розпочинається 12 липня і завершується 20 липня (якщо відбувається на основі співбесід і творчих конкурсів) та 26 липня – якщо лише на основі результатів ЗНО.

Списки до зарахування, яке відбувалося за співбесідами та за квотами, будуть оприлюднені 24 липня до 12:00.

Абітурієнти, які вступатимуть винятково за сертифікатами ЗНО, зможуть побачити списки рекомендованих до зарахування не раніше 12:00 1 серпня.

ПІЛЬГИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО

Для осіб, які брали участь в АТО є "квота-1", на яку вони мають право претендувати при вступі. Обсяг квоти ВНЗ визначає самостійно, однак це не менше 1 місця і не більше 10% від обсягу державного замовлення в усіх ВНЗ, і не більше 30% у ВНЗ, які функціонують на території Донецької та Луганської областей, і переміщених вищих навчальних закладах.

Діти учасників АТО мають право на першочергове зарахування та переведення на бюджет. Якщо вони вступлять на контракт, коли буде така можливість, вони зможуть перевестися на бюджет.

Діти загиблих в АТО мають безперечне право на місце в університеті за рахунок державного замовлення.

Переміщеним ВНЗ, що знаходяться у сфері управління МОН, будуть надаватись фіксовані обсяги державного замовлення.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОПИТУВАННЯ СПІЛЧАН

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи