Спека в Києві посилюється, ДСНС радить утриматися від перебування на сонці

4 серпня 2017,Публікації » Новини

Спека в Києві посилюється, ДСНС радить утриматися від перебування на сонціГоловне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Києві у зв’язку зі спекою радить киянам не перебувати тривалий час на сонці, бо це може стати причиною теплового й сонячного ударів.

Крім того, рятувальники радять носити у спеку світлий одяг із натуральних тканин, вдягати головний убір, пити багато води, не вживати алкоголю і обмежити фізичну активність.

Фахівці управління з питань надзвичайних ситуацій також нагадують киянам про необхідність дотримуватися правил пожежної безпеки.

Українські синоптики попереджають, що денні температури +30 градусів і вище протримаються щонайменше до середини наступного тижня. Із 10 серпня очікується послаблення спеки у всіх регіонах, окрім сходу України.

2017 рік оголошено роком первинної профспілкової організації.

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»