До перших класів піде 408 тисяч 208 першачків

16 серпня 2017,Публікації » Новини

До перших класів піде 408 тисяч 208 першачківУ День Знань до першого класу підуть 408 тисяч 208 першокласників. Про це під час селекторної наради повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

За її словами, найбільшу кількість першокласників приймуть Дніпропетровська та Одеська області, а також Київ.

«Найбільший набір першачків у сільській місцевості передбачається у Львівській та Закарпатській областях», - розповіла Гриневич.

Вона також зазначила, що і за рахунок державного бюджету, і за рахунок місцевих бюджетів інвестиції в освіту поступово зростають.

«Уряд інвестує в освіту – це послідовна політика. Порівняно з бюджетом 2016 року, цього року видатки на освіту збільшено з 5,72% ВВП до 6,52% ВВП. Загалом зведений бюджет на освіту цього року складає 168,6 млрд грн проти 129,4 млрд минулого року», - повідомила міністр.

Як відомо, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман розповів про намір закласти у бюджет на 2018 рік підвищення зарплати вчителів.

01.вересня

З Днем знань!

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»