Студентський фонтан у КПІ відкрито!

4 вересня 2017,Публікації » Новини

4 вересня 2017 року на території Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” урочисто відкрито студентський фонтан.

Ця подія відбулася завдяки сприяння Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України та Студентської профспілкової асоціації м. Києва.

У своїй промові Олександр Яцунь наголосив, що настав час, коли в державі повинні з’явитися меценати на кшталт Терещенків, Харитоненків, Ханенків, які мають вкладати кошти у вітчизняну освіту та науку. Адже освіта є основою інтелектуального, культурного, духовного, соціального розвитку суспільства і держави. Саме ця система цінностей створить умови для конкурентноздатності української молоді.

01.вересня

З Днем знань!

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»