«Я на вашому боці» - мер столиці Віталій Кличко

7 листопада 2017,Публікації » Новини

07 листопада 2017 року відбулась зустріч Київського міського голови Віталія Кличка з профспілковим активом Києва. Мер звітував про діяльність Київської міської влади. Під час обговорення актуальних питань голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь проінформував присутніх про масову мирну акцію освітян столиці проти урізань Кабінетом Міністрів України освітньої субвенції на оплату праці працівників освітньої галузі міста Києва. Олександр Яцунь зазначив, що на цій акції боротьба не завершена, проводиться робота з депутатським корпусом, а під час слухання проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» вихователі, вчителі, викладачі та студенти знову зорганізуються в потужний мирний супротив з вимогою фінансування освітньої субвенції в повному обсязі.

На нагальне питання голови міської організації профспілки освітян столиці щодо збереження у 2018 році муніципальної надбавки мер Києва зазначив: «Не збираємось урізати муніципальну надбавку освітянам, а навпаки будемо працювати над її збільшенням. Я на вашому боці». Крім того Віталій Кличко зазначив, що докладе максимум зусиль для організації зустрічі освітян з Прем’єр-міністром України.

Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи Правові аспекти звільнення працівника за вчинення аморального вчинку