Авторизація|

Фізкультуру у школах будуть учити в теорії

Фізкультуру у школах будуть учити в теорії Як повідомлялось раніше, Міністерство освіти і науки (МОН) запроваджує нову шкільну програму фізичного виховання. Відтепер українським школярам не обов'язково здавати нормативи, але будуть перевіряти теоретичні знання.

Скоротити фізичні навантаження чиновники вирішили після торішньої серії смертей у шкільних спортзалах. З новою програмою змінилися і підходи в оцінюванні учнів. Відтепер бал виставляють не тільки за норматив, але і за теоретичний матеріал, техніку виконання вправи і роботу на уроці.

Що робити на фізкультурі, повинні вирішити самі учні. Чи то грати в пінг-понг, або ганяти м'яч на футбольному полі. Але до 1 жовтня - ніяких нормативів. Верхня межа нормативів не змінилася, а от середня - істотно зменшилась.

За даними медиків, зараз серед школярів багато дітей з порушеннями опорно-рухового апарату. Тому експерти попереджають, зменшення активності може привести до неповноцінного розвитку і буде сприяти ранньому старінню організму.

Нагадаємо, у серпні цього року Міністерство освіти і науки України затвердило нову навчальну програму з фізичної культури для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
 
 
 
 
 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці