Сильна первинка - дієва профспілка!

30 листопада 2017,Публікації » Новини

29 листопада 2017 року в конференц-залі Київського міського будинку вчителя відбувся урочистий захід, присвячений підбиттю підсумків Року первинної профспілкової організації, оголошеного Федерацією профспілок України. Київська міська організація вшановувала кращих з кращих "первинок", яких відзначили Подяками КМОППОіНУ та грошовими винагородами.

Ними стали

голова профкому Польова Альона Юріївна;
  • ППО спеціалізованої школи № 7 ім. М.Т. Рильського Солом’янського району,
    голова профкому Федюніна Галина Василівна;
  • ППО школи № 27 Шевченківського району, голова профкому Зубченко Любов Анатоліївна;
  • ППО Київського національного університету ім. Тараса Шевченка,
    голова профкому Цвих Володимир Федорович;
  • ППО ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана",
    голова профкому Стеценко Богдан Станіславович.

Сильна первинка - дієва профспілка!Сильна первинка - дієва профспілка!Сильна первинка - дієва профспілка!Сильна первинка - дієва профспілка!Сильна первинка - дієва профспілка!Сильна первинка - дієва профспілка!Сильна первинка - дієва профспілка!Сильна первинка - дієва профспілка! Сильна первинка - дієва профспілка! Сильна первинка - дієва профспілка!Сильна первинка - дієва профспілка!Сильна первинка - дієва профспілка!Сильна первинка - дієва профспілка!Сильна первинка - дієва профспілка!Сильна первинка - дієва профспілка!

Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи Правові аспекти звільнення працівника за вчинення аморального вчинку