Авторизація|

Свято студентського баскетболу!

15 грудня 2017,Публікації » Новини

Свято студентського баскетболу!14 грудня у спортивному комплексі НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” завершилися змагання з баскетболу серед чоловічих студентських команд вищих навчальних закладів на Кубок Студентської профспілкової асоціації м. Києва.

Турнір проводиться 18 років поспіль. У сезоні 2017 року в ньому взяли участь 11 збірних команд провідних ВНЗ столиці. Упродовж жовтня – грудня було зіграно 59 ігор. Суддівство змагань на високому професійному рівні організували головний суддя – Калугін І.Г. та головний секретар – Рачок М.М.  

За ІІІ місце у фіналі грали команди Київського національного торговельно-економічного університету(ректор – Мазаракі А.А., головний тренер – Єльцов Д.С.) та Національного авіаційного університету(в.о. ректора – Ісаєнко В. М., головний тренер команди – Величенко М. А.).

У напруженій боротьбі з рахунком 78:60 перемогу здобули студенти КНТЕУ.

За головний трофей турніру змагалися команди Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” (ректор – Згуровський М.З., тренери команди – Устименко Г. О. і Кузенков О. В.) та Національний університет фізичного виховання і спорту України (ректор – Імас Є. В., головний тренер команди – Крайнюк О. Б.).

У динамічному двобої сьомий рік поспіль і десятий раз в історії турніру з рахунком 103:68 перемогу святкували студенти Київської політехніки.

Видовищним видалося свято студентського баскетболу. Вболівальники палко підтримували свої улюблені команди. Гостей фіналу розважали групи підтримки команд КНТЕУ та НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”. У перерві між іграми відбувся конкурс трьохочкових кидків. Переможцем став гравець командиКиївського національного торговельно-економічного університету – Ханча Микита. Кращим гравцем фінальної стадії турніру визнано студента КПІ – Рушакова Олексія.

З вітальним словом виступили Яцунь О. М., Киричок П. О. – проректор Національного технічного університету України “КПІ імені Ігоря Сікорського” , Борисова О.В. – проректор Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Кубок, медалі та цінні подарунки знайшли своїх власників. Свято студентського баскетболу добігло до завершення. Чекаємо всіх на ХІХ турнірі.

Свято студентського баскетболу!
Свято студентського баскетболу!
Свято студентського баскетболу!
Свято студентського баскетболу!
Свято студентського баскетболу!
Свято студентського баскетболу!
Свято студентського баскетболу!
Свято студентського баскетболу!

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці