Авторизація|

Про підвищення оплати праці педагогічних працівників

26 січня 2018,Публікації » Новини

Про підвищення оплати праці педагогічних працівників

На засіданні Кабінету Міністрів України 11 січня цього року прийнято постанову «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників», згідно з якою заробітна плата українського вчителя за заявою Прем’єр-міністра В. Гройсмана, має зрости з 1 січня в абсолютних цифрах до 6,5 – 8,5 тис. на місяць залежно від категорії. При цьому звернуто увагу також на необхідність роботи з місцевою владою щодо підвищення зарплат педагогам, які фінансуються з місцевих бюджетів.

Зважаючи на зволікання з оприлюдненням тексту постанови, профспілкова сторона звернулася з відповідним зверненням  до Прем’єр-міністра України. До цього в інформаційному віснику «Єдність» КМОППОіНУ з заяв Прем’єр-міністра України В. Гройсмана, міністра освіти і науки України Л. Гриневич повідомляла, що тим працівникам закладів освіти, які отримують заробітну плату за рахунок освітньої субвенції, з 1 січня 2018 року, імовірно, буде піднято заробітну плату на 17%. Іншим категоріям працівників, наприклад педагогам дошкільних та позашкільних навчальних закладів,  з 1 січня буде підвищено лише на 10%.

25 січня 2018 року Кабінетом Міністрів України було оприлюднено постанову КМУ від 11 січня 2018 р. № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників». Цим документом передбачено підвищення з 1 січня 2018 року заробітної плати педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок коштів освітньої субвенції. Таке зростання забезпечується шляхом підвищення посадового окладу (ставки заробітної плати) цих працівників на 10 %.

Таким чином, з 1 січня 2018 року, заробітна плата педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок коштів освітньої субвенції (наприклад, вчителів ЗНЗ) збільшиться на 21%.

Заробітна плата педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету (наприклад педагогів дошкільних та позашкільних навчальних закладів) з 1 січня 2018 року збільшується лише на 10%.

Що ж стосується науково-педагогічних працівників, то з 1 січня 2018 року їхня заробітна плата збільшиться на 10 % (за рахунок підвищення розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду, з якого розраховуються посадові оклади (ставки заробітної плати) працівників).

КМОППОіНУ вимагає: 
- збільшити з 01.01.2018 року додатково на 10% посадові оклади педагогічним та науково-педагогічним працівникам ВНЗ;
- збільшити з 01.01.2018 року додатково на 10% посадові оклади педагогічним працівникам ДНЗ, ПНЗ, або, як мінімум, рекомендувати органам місцевого самоврядування приймати власні рішення стосовно такого підвищення.

Лист КМОППОіНУ до Президента України

Лист КМОППОіНУ до Прем'єр-міністра України

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці