Авторизація|

Щодо підвищення соціальних гарантій освітянам столиці

8 лютого 2018,Публікації » Новини

Щодо підвищення соціальних гарантій освітянам столиці

8 лютого 2018 року на засіданні Київської міської ради Київський міський голова В. Кличко підбив підсумки роботи столичної влади за 2017-й рік і окреслив плани, які втілюватимуть у Києві цього року. Зокрема, Віталій Кличко зазначив, що з метою вирівнювання розміру заробітної плати всіх категорій педагогічних працівників надбавка за складність та напруженість у роботі працівникам дошкільних та позашкільних закладів освіти міста Києва виплачуватиметься у розмірі 30% посадового окладу.

Зазначимо, що відповідно до постанови КМУ від 23.03.2011 № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» право на надбавку в розмірі до 30 відсотків з 1 січня 2018 р. мають керівники закладів загальної середньої освіти, їх заступники, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників, вчителі та викладачі закладів професійної (професійно-технічної) і вищої освіти, які викладають предмети згідно з відповідним Державним стандартом загальної середньої освіти.

Таким чином з 1 січня 2018 року вчителям закладів загальної середньої освіти виплачуватимуть:

  • надбавку за престижність педагогічної праці в розмірі 30% посадового окладу;
  • надбавку за складність і напруженість у роботі в розмірі 20% посадового окладу.

Педагогам закладів дошкільної та позашкільної освіти виплачуватимуть:

  • надбавку за престижність педагогічної праці в розмірі 20% посадового окладу;
  • надбавку за складність і напруженість у роботі в розмірі 30% посадового окладу.

Такі розміри підвищень стали можливими завдяки ефективній співпраці профспілкової сторони з соціальними партнерами – Київською міською державною адміністрацією та Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА).

Що ж стосується науково-педагогічних працівників, то з 1 січня 2018 року їхня заробітна плата збільшується лише на 10 % (за рахунок підвищення розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду, з якого розраховуються посадові оклади (ставки заробітної плати) працівників).

У зв’язку з цим, КМОППОіНУ звернулася до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо підвищення розмірів заробітної плати науково-педагогічних працівників.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці