Авторизація|

1-20 вересня проводиться Всеукраїнський рейд "Урок"

1-20 вересня проводиться Всеукраїнський рейд "Урок" 1-20 вересня 2009 року Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту проводить Всеукраїнський рейд "Урок". Про це повідомляє Державний департамент з усиновлення та захисту прав дитини. 

Захід організовується з метою соціального захисту дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, на виконання Закону України "Про освіту", в частині виявлення дітей, які 1 вересня 2009 року не приступили до занять у загальноосвітніх навчальних закладах. 

Акція проводиться на виконання заходів Державної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006-2010 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2006 №623. 

Міністерством у справах молоді, сім’ї та ґендерної політики Автономної Республіки Крим, службами у справах дітей обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій проводиться робота щодо повернення виявлених дітей до навчальних закладів, влаштування на роботу, до закладів соціального захисту дітей, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення до відповідальності батьків та осіб, які негативно впливають на виховання дітей.

 
 
 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці