Авторизація|

Визначено переможців Всеукраїнського турніру з шахів

5 березня 2018,Публікації » Новини

Визначено переможців Всеукраїнського турніру з шахів

У період з 1 до 3 березня 2018 року в м. Києві на базі дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Пуща-Водиця» проходив  Всеукраїнський турнір з шахів серед працівників освіти – членів галузевої Профспілки.

У спортивному святі взяли участь понад 70 гравців, серед яких – 23 вчителі загальноосвітніх навчальних закладів та 5 директорів шкіл; 11 викладачів та працівників вищих навчальних закладів; 16 тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл; 15 керівників гуртків і працівників позашкільних навчальних закладів.

Команду освітян столиці представляли керівник гуртка гімназії № 178 – Височин Спартак Леонідович, вчитель математики спеціалізованої школи-ліцею № 293 – Березнюк Людмили Іванівни, тренери-викладачі Київського Палацу дітей та юнацтва – Левенко Павло Андрійович та Левенко Тетяна Андріївна. Представник команди на турнірі Захарчук Іван Романович – завідувач спортивним відділом Українського державного центру позашкільної освіти.

У напруженому протистоянні команда міста Києва у командному заліку посіла ІІІ місце. Член команди – Спартак Височин здобув І місце на 1-й чоловічій дошці.

Щиро вітаємо шахову команду освітян столиці за високі результати у турнірі.

Визначено переможців Всеукраїнського турніру з шахівВизначено переможців Всеукраїнського турніру з шахів

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці