Авторизація|

В Україні проводитиметься масовий медогляд школярів

В Україні проводитиметься масовий медогляд школярів Міністерство охорони здоров'я України планує в 2010-2011 навчальному році проводити масові медичні огляди школярів. Про це повідомив глава відомства Василь Князевич на прес-конференції 9 вересня. 

"Наступного року ми також ставимо питання - будемо переходити на масові огляди, на диспансеризацію", - відзначив Князевич.  Перед початком навчального року всі діти будуть проходити медичний огляд, після чого батькам і вчителям будуть надані рекомендації по навантаженнях для школярів, - відзначив він. Також планується, що лікарі рекомендуватимуть батькам, як краще проводити оздоровлення дітей влітку. 

За словами Князевича, такі медичні огляди повинні проходить впродовж 1-2 місяців, щоб не створювати черги в поліклініках.
 
 
 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці