Спортивне свято з футзалу!

17 травня 2018,Публікації » Новини

Спортивне свято з футзалу!

У період з 14 до 16 травня 2018 року в м. Києві на базі спортивного комплексу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбувся Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед працівників освіти та студентів – членів галузевої Профспілки. Участь у заході взяли 17 команд із 15 регіонів країни.

За перемогу змагалися команди із Вінницької області, Волинської, Житомирської, Запорізької, Закарпатської, Київської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Черкаської, Чернігівської областей та з міста Києва.

У них взяли участь 155 представників освітніх закладів та студентів закладів вищої освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України, серед яких: 66 – вчителів ЗНЗ, 15 – викладачів закладів вищої освіти; 3 – доценти; 23 – тренери ДЮСШ; 8 – працівників закладів позашкільної освіти, 10 – профспілкові лідери.

Змагання проводилися у двох окремих дивізіонах – «А» (працівники закладів освіти) і «Б» (студенти). Освітяни Києва були представлені двома командами.

Видовищним видалося свято з футзалу. У дивізіоні «Б» беззаперечним лідером стала команда студентів Національного університету харчових технологій, яка в підсумку посіла I загальнокомандне місце.

У дивізіоні «А» у безкомпромісній боротьбі працівники закладів освіти столиці в матчі за III місце перемогли команду з Рівненської області.

Щиро вітаємо переможців та призерів! Бажаємо успіхів на професійній ниві та навчанні!

Спортивне свято з футзалу!Спортивне свято з футзалу!Спортивне свято з футзалу!Спортивне свято з футзалу!

ОПИТУВАННЯ СПІЛЧАН

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи