Анонс прес-конференції «Освітяни столиці: реакція на сучасні виклики та загрози»

6 червня 2018,Публікації » Новини

7 червня, четвер, о 12:00, в прес-центрі ІА «Главком» (м. Київ, вул. Шовковична, 8/20) відбудеться прес-конференція на тему «Освітяни столиці: реакція на сучасні виклики та загрози». Запрошені гості: Олександр Яцунь, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, Сергій Берендєєв вчитель історії та правознавства ліцею №157 Оболонського району м. Києва, Володимир Василюк, вчитель історії, голова профспілкового комітету школи-інтернату №10, Соломінчук Вікторія, юрисконсульт Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Акредитація:
тел.: 253 54 74
email: officeiwp@gmail.com

Питання, які обговорюватимуться:

1. Додаткова потреба в освітній субвенції для м. Києва
  2. Прискорення будівництва житла для освітян м.Києва
  3. Підвищення тарифів на проїзд у громадському комунальному транспорті
  4. Недопущення перепрофілювання будівлі Київського міського будинку учителя

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи