Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany

"Меркурій" здобуває Кубок в серії післяматчевих пенальті

8 червня 2018,Публікації » Новини

"Меркурій" здобуває Кубок в серії післяматчевих пенальті

Фінальному матчу за звання володаря Кубку м. Києва серед студентських команд ЗВО 2018 передувала церемонія відкриття свята, яку вітальними словами відкрили заступник Міністра освіти і науки України – Греба Роман Володимирович, Голова Київської організації профспілки працівників освіти і науки України Яцунь Олександр Михайлович, відомий український футболіст, тренер, нападник київського «Динамо», Майстер спорту міжнародного класу – Євтушенко Вадим Анатолійович та Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва – Місюра Видим Ярославович. Після привітань, всі присутні на стадіоні «Динамо» віддали данину пам’яті славетному тренеру Валерію Лобановському. Двоє кращих студентів з кожного університету-фіналіста, мали честь покласти квіти до пам’ятника легенді.

Напружена боротьба точилась не тільки на футбольному полі, а й за його межами. Підтримку командам надавала справжня армія фанатів, які несамовито підтримували своїх улюбленців. Основний час матчу завершився із рахунком 0:0, а в серії післяматчевих пенальті перемогли студенти КНТЕУ із рахунком 5:4.

Принциповість даного матчу була помітна неозброєним оком, саме тому на трибунах були присутні такі відомі спортивні діячі, як Голова Національного олімпійського комітету України, шестиразовий чемпіон світу, чемпіон Олімпійських ігор – Сергій Назарович Бубка, віце-президент УЄФА – Григорій Михайлович Суркіс, головний тренер національної студентської збірної України – Анатолій Іванович Бузнік, Голова Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України - Вадим Григорович Стеценко.

По завершенню гри відбулось нагородження фіналістів та переможців розіграшу Кубку, в якій взяли участь Григорій Суркіс; Іван Крулько – Народний Депутат України, Президент ВФАС; Ігор Кочетов – Президент Федерації футболу м. Києва; Вадим Гутцайт - начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Київської державної адміністрації, Олімпійський чемпіон; Вадим Євтушенко, Олександр Яцунь. Саме вони нагородили дві кращі студентські футбольні команди столиці. Але нагороди знайшли не тільки гравців. Дипломами Першого ступеня була нагороджена суддівська бригада арбітрів на чолі з Владиславом Дорошом, асистентами Андрієм Лікаренко та Дмитром Сміляком, спостерігачем арбітражу Юрієм Буренко та директором матчу ФФК, арбітром національної категорії – Віктором Парадніковим. Також диплом Першого ступеня було вручено футбольному клубу «Титан», діти-спортсмени якого допомагали в проведенні матчу.

Видатний український футболіст Вадим Євтушенко вручив ректорам університетів-фіналістів ексклюзивний подарунок - нове видання книги про славетну історію ФК «Динамо» - «Золота команда».

Президент ФАСК Вадим Місюра дав свій коментар з приводу фінального матчу: «Нам вдалось об’єднати зусилля багатьох людей аби створити справжнє свято футболу для студенства столиці. Команди зробили все, аби свято було на футбольному полі, глядачі створили фантастичну атмосферу на трибунах. Футбольна асоціація студентів м. Києва вдячна партнерам, ректорам університетів та студентам за цей фінальний матч, який запам’ятається надовго всім, хто сьогодні завітав на стадіон «Динамо» ім. В. В. Лобановського.»

Нагороди кращим гравцям фіналу було вручено капітанам обох команд. Євген Миколаюк – гравець збірної КУБГ отримав диплом Першого ступеня та цінні подарунки від генерального партнера ФАСК – ТМ «Parimatch». А його візаві – капітан «Меркурію» Дмитро Міхєєв став кращим серед гравців КНТЕУ. Але найголовнішу нагороду Дмитро отримав згодом, коли підняв над головою Кубок столиці серед студентських команд ЗВО 2018.

За матеріалами сайту http://fask.com.ua

"Меркурій" здобуває Кубок в серії післяматчевих пенальті
"Меркурій" здобуває Кубок в серії післяматчевих пенальті"Меркурій" здобуває Кубок в серії післяматчевих пенальті"Меркурій" здобуває Кубок в серії післяматчевих пенальті "Меркурій" здобуває Кубок в серії післяматчевих пенальті "Меркурій" здобуває Кубок в серії післяматчевих пенальті"Меркурій" здобуває Кубок в серії післяматчевих пенальті"Меркурій" здобуває Кубок в серії післяматчевих пенальті"Меркурій" здобуває Кубок в серії післяматчевих пенальті"Меркурій" здобуває Кубок в серії післяматчевих пенальті"Меркурій" здобуває Кубок в серії післяматчевих пенальті

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці