Авторизація|

Прем'єр-міністр хоче збільшити зарплату вчителям на 20%

Прем'єр-міністр хоче збільшити зарплату вчителям на 20% Для працівників освіти, охорони здоров'я, бібліотекарів і працівників будинків культури в проекті державного бюджету на 2010 рік передбачено збільшення оплати праці в середньому на 20%.Про це на нараді Національної економічної ради за участю представників уряду, працедавців і профспілок повідомила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

"Ми виділили в першу чергу вчителів, яким в середньому на 20% по країні через систему спеціальних доплат буде збільшена оплата праці", - сказала прем'єр.
Крім того, за словами Тимошенко, аналогічне підвищення оплати праці у вигляді доплати за стаж роботи передбачене працівникам охорони здоров'я.

Також спеціальні доплати, що збільшують оплату праці на 20%, передбачені працівникам бібліотек і будинків культури.
Тимошенко повідомила, що в проекті держбюджету-2010 передбачені спеціальні виплати на придбання медикаментів для пенсіонерів, що одержують пенсію менше 1 тис. грн.

Прем'єр також заявила, що з 1 грудня 2010 року набирає чинності застосування норм єдиної тарифної сітки для всіх категорій працівників, які передбачають, що розмір 1 розряду по тарифній сітці буде не менше рівня мінімальної заробітної плати.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко доручила проіндексувати заробітну плату працівників бюджетної сфери відповідно до реального зафіксованого показника інфляції.

 
 
 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці