Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Обговорюємо програму "ОСВІТА КИЄВА 2019 – 2023 РОКИ"

4 вересня 2018,Публікації » Новини

Обговорюємо програму "ОСВІТА КИЄВА 2019 – 2023 РОКИ"

4 вересня 2018 р. відбулося спільне засідання робочої групи та членів Колегії Департаменту освіти і науки з обговорення проекту Міської комплексної цільової програми «Освіта Києва. 2019-2023 роки» Програма Комплексна. Програма розрахована на 5 років у рамках імплементації Закону України «Про освіту» та включає в себе 11 підпрограм.

Орієнтовна вартість фінансування програми з бюджету Києва становить понад 40 млрд. грн. Планується розширення мережі закладів дошкільної освіти; створення закладів різних типів і форм власності; впровадження принципу «Гроші ходять за дитиною»; створення умов для підготовки вчителя Нової української школи; перехід ЗЗСО на НУШ та забезпечення академічної, організаційної, фінансової, кадрової автономії закладів освіти.

Також передбачаються бюджетні кошти на розвиток інклюзивної освіти у розмірі 2 млрд. грн. та забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами. Створення інклюзивно-ресурсних центрів, ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти.

Для позашкільної освіти передбачаються кошти на створення центру дитячої науки та впровадження пілотних проектів (допрофільна підготовка, модернізація змісту позашкільної освіти, музейна педагогіка тощо).

Передбачається безоплатна передача до комунальної власності цілісних майнових комплексів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Повний текст проекту програми «Освіта Києва. 2019-2023 роки» для обговорення

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці