Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Зустріч з керівництвом Держмолодьжитла

11 вересня 2018,Публікації » Новини

Зустріч з керівництвом Держмолодьжитла

10 вересня 2018 року з метою пошуку можливих шляхів забезпечення житлом педагогічних та науково-педагогічних працівників відбулася нарада з представниками фінансової установи "Державна спеціалізована фінансова установа "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву".

Під час наради голова правління Держмолодьжитла Сергій Олександрович Комнатний перезентував проект з пільгового кредитування педагогічних та науково-педагогічних працівників. Зазначений проект полягатиме у наданні освітянам пільгових довоготермінових кредитів на придбання житла та може бути реалізованим в разі виділення коштів з бюджету м. Києва.

Зважаючи на нагальну необхідність поліпшення житлових умов освітян (лише на квартирній черзі перебуває понад 1400 педагогічних працівників), необхідно докласти усіх зусиль задля вирішення зазначеного питання, у тому числі шляхом запровадження програм пільгового кредитування, часткового (70 х 30, 50х50) фінансування за рахунок коштів населення та міського бюджету та інших.

Під час наради профспілкова сторона та представники Держмолодьжитла домовилися напрацювати пропозиції щодо впровадження в м. Києві проекту «Пільгове кредитування педагогічних та науково-педагогічних працівників».

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці