Авторизація|

Щодо невиплати надбавок працівникам освіти м. Києва

26 жовтня 2018,Публікації » Новини

Щодо невиплати надбавок працівникам освіти м. Києва

До КМОППОіНУ надходять тривожні дзвінки щодо невиплати надбавок за складність та напруженість у роботі працівникам закладів освіти м. Києва у жовтні 2018 року. Попередньо голова КМДА Віталій Кличко зазначив про те, що бере ситуацію з дефіцитом освітньої субвенції під особистий контроль. На засіданні Київради освітян було запевнено, що всі виплати освітянам будуть здійснені (в кожному районі) в повному обсязі до кінця поточного року.

18 жовтня Київська міська рада внесла зміни до бюджету столиці та виділила 100 млн. грн. для забезпечення виплати надбавок вчителям закладів загальної середньої освіти. Задля забезпечення виплати надбавок у повному обсязі та повернення заборгованості за вересень-жовтень потрібне додаткове рішення Київської міської ради.

Наразі здійснюються переговори з міською владою щодо пришвидшення вирішення питання оплати праці освітян.

Водночас, у зв’язку з такою ситуацією у трудових колективах назріває обурення та категоричне несприйняття зменшення рівня оплати праці.

В разі невиконання справедливих вимог освітян, зберігаємо за собою право на активні протестні дії.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці