Авторизація|

Фінальний акорд турніру з баскетболу

5 грудня 2018,Публікації » Новини

Фінальний акорд турніру з баскетболу

Традиційно на початку грудня проходить студентське спортивне свято – фінал змагань з баскетболу на Кубок Студентської профспілкової асоціації м. Києва.

Змагання проводяться 19 рік поспіль! Турнір став традиційним і здобув заслужену популярність серед прихильників студентського баскетболу столиці. Ігри проходили в атмосфері чудового настрою. У сезоні 2018 року взяли участь понад 150 студентів із 10 збірних команд провідних закладів вищої освіти столиці.

Видовищними видалися фінальні ігри. Вболівальники палко підтримували свої улюблені команди. Гостей фіналу розважали група підтримки команди КНТЕУ.

У матчі за ІІІ місце грали команди Національного університету фізичного виховання та спорту України (ректор – Імас Євген Вікторович, тренер команди – Крайнюк Олег Борисович) та Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ректор – Губерський Леонід Васильович, тренер команди – Безмилов Ігор Миколайович).

У напруженій боротьбі перемогу здобули спортсмени НУФВСУ, які з рахунком 80:62 обіграли своїх однолітків з КНУ імені Тараса Шевченка.

Головний трофей турніру розіграли команди Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” (ректор – Згуровський Михайло Захарович, тренери команди – Устименко Григорій Олександрович і Кузенков Олег Вікторович) та Київського національного торговельно-економічного університету (ректор – Мазаракі Анатолій Антонович, тренер команди – Єльцов Денис Сергійович).

У безкомпромісній грі, але з дотриманням правил "чесної гри" (fair play) перемогу з рахунком 115:95 вперше святкували студенти КНТЕУ, вписавши своє ім’я в славну історію турніру.

У перерві між іграми відбувся конкурс на кращого снайпера турніру. Переможцем став гравець команди Київського політеху – Ліскович Антон, який за хвилину закинув 13 трьох очкових м’ячів. Кращим гравцем турніру визнано студента Київського національного торговельно-економічного університету – Сидорука Олександра.

Свято студентського баскетболу завершилося. Чекаємо всіх на ХХ турнірі.

Фінальний акорд турніру з баскетболуФінальний акорд турніру з баскетболуФінальний акорд турніру з баскетболуФінальний акорд турніру з баскетболу

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці