Авторизація|

Збільшення видатків столичного бюджету на оплату праці

18 лютого 2019,Публікації » Новини

Збільшення видатків столичного бюджету на оплату праці

13 лютого 2019 року, під час розширеного засідання Колегії Київської міської державної адміністрації, було розглянуто питання щодо збільшення видатків столичного бюджету на 1,8 млрд гривень.

У зв’язку із наявним залишком коштів на початок року, пропонується підвищити заробітну плату працівникам бюджетної сфери та на соціальний захист киян. «Загалом на оплату праці пропонується спрямувати фактично половину коштів, на які плануємо збільшити видаткову частину бюджету, – 903,1 млн гривень», – пояснив міський голова.

Планується збільшення заробітної плати для робітничих спеціальностей у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та інших.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці