Авторизация| Регистрация

Всеукраїнські змагання з плавання!

24 квітня 2019,Публікації » Новини

Всеукраїнські змагання з плавання!

У період з 22 до 23 квітня 2019 року на базі фізкультурно-спортивного комплексу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана пройшли Всеукраїнські змагання з плавання серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України.

Команду Києва представляли Іванушкін Євген Олександрович – начальник Центру організації освітньо-наукової діяльності та міжнародних зв’язків Інституту управління державної охорони України КНУ імені Тараса Шевченка; Каліщук Олександр Юрійович – викладач кафедри фізичного виховання НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”; Руденко Галина Андріївна – викладач кафедри спортивного вдосконалення НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” та Коробова Марина Віталіївна – доцент кафедри моделювання складних систем КНУ імені Тараса Шевченка.

Змагання проводилися відповідно до діючих Правил. Кожний учасник змагався в індивідуальному номері програми – 50 м вільним стилем (чоловіки і жінки). Змішана естафета – 4 х 25 м вільним стилем.

Після напружених та захоплюючих запливів освітяни Києва посіли ІІ загальнокомандне місце. Окрім того, в особистому заліку серед чоловіків ІІ місце здобув Євген Іванушкін, ІІІ місце – Олександр Каліщук. У особистому заліку серед жінок ІІ місце посіла Галина Руденко. У змішаній естафеті ІІ місце також за киянами.

Вітаємо команду з вдалим виступом та бажаємо нових перемог на спортивній та професійній ниві.

Всеукраїнські змагання з плавання!Всеукраїнські змагання з плавання!Всеукраїнські змагання з плавання!Всеукраїнські змагання з плавання!
Всеукраїнські змагання з плавання!
Всеукраїнські змагання з плавання!Всеукраїнські змагання з плавання!
Всеукраїнські змагання з плавання!

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці