Авторизація|

Лабіринт 2019!

27 травня 2019,Публікації » Новини

Лабіринт 2019!

Традиційно, перед початком екзаменаційної сесії, у період з 24 до 26 травня 2019 року, Студентська профспілкова асоціація м. Києва спільно з первинною профспілковою організацією студентів Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського» провели спортивно-інтелектуальну гру «Лабіринт» серед студентських команд закладів вищої освіти.

Адреналін, азарт, жага до перемоги – саме ці почуття вирували на змагальних етапах. Студенти активно брали участь в інтелектуальному конкурсі, конкурсі капітанів, нічному квесті, спортивних та туристичних етапах, під час презентації команд і домашньому завданні тощо.

Зморена але задоволена молодь продовжувала спілкування на дискотеці та в колі друзів у наметовому містечку. А на ранок на них знову чекали нові випробування та конкурси.

Після підведення підсумків всіх етапів перемогу святкувала команда «Iron Medics» Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (капітан – Янковський Ярослав). Друге місце виборола команда «Шари Гетьмана» Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (капітан – Давидкова Катерина). Третє місце посіла команда «СуперШева» Київського національного університету імені Тараса Шевченка (капітан – Шаповал Дмитро).

«Лабіринт» – 2019 завершено! Бажаємо студентам вдало здати сесію та гарно відпочити, рухатися до нових звершень і перемог. До зустрічі на «Лабіринті» 2020!

ФОТОАРХІВ ПОДІЇ

Лабіринт 2019!Лабіринт 2019!Лабіринт 2019!Лабіринт 2019!

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці