Авторизація|

Довіра студентів!

6 червня 2019,Публікації » Новини

Довіра студентів!

5 червня 2019 року в первинній профспілковій організації студентів, аспірантів та докторантів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбулася звітно-виборна конференція. Звіт голови ППОСАД Чабанюк Ольги був насичений фактами змістовного, цікавого, креативного профспілкового життя студентів, який довів, що студентські первинки це не інертна структура, а дієва організація. Під час обговорення звіту було піднято низку питань розвитку студентського профспілкового руху.

Роботу організації за звітній період було визнано задовільною, про що була прийнята відповідна постанова. Одноголосно головою профкому на наступний період обрано Давидкову Катерину, студентку 4 курсу факультету обліку та податкового менеджменту. Ольгу Чабанюк обрано радником голови.

Довіра студентів!Довіра студентів!Довіра студентів!Довіра студентів!Довіра студентів!Довіра студентів!

По темі:



Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці