Авторизація|

Емпатія – головна риса роботи Шевченківської РОП!

Емпатія – головна риса роботи Шевченківської РОП!

6 червня 2019 року відбулася звітно-виборна конференція Шевченківської районної в м. Києві організації Профспілки. Звіт про роботу організації за звітній період було визнано задовільним. Головою РОП на наступний термін більшістю голосів обрано Адаменка Ігоря Івановича. Новообраному голові бажаємо послідовно та наполегливо відстоювати права освітян.

Емпатія – головна риса роботи Шевченківської РОП!Емпатія – головна риса роботи Шевченківської РОП!Емпатія – головна риса роботи Шевченківської РОП!Емпатія – головна риса роботи Шевченківської РОП!Емпатія – головна риса роботи Шевченківської РОП!Емпатія – головна риса роботи Шевченківської РОП!

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці