Авторизація|

Розширене засідання колегії Київської міської державної адміністрації

4 вересня 2019,Публікації » Новини

Розширене засідання колегії Київської міської державної адміністрації

4 вересня в колонній залі відбулося розширене засідання Колегії Київської міської державної адміністрації. Розглядалися питання щодо прогнозних показників бюджету Києва на 2020-2022 роки та про стан впровадження електронного квитка в місті.

У своєму виступі голова Профспілки освітян Києва Олександр Яцунь наголосив, що при формуванні проекту бюджету на 2020 рік необхідно передбачити кошти на збільшення муніципальної стимулюючої надбавки за складність та напруженість у роботі в розмірі 30% посадового окладу всім працівникам закладів освіти.

Також Олександр Михайлович зауважив, що при впровадженні в столиці єдиної транспортної картки Е-квиток необхідно зберегти пільгу для студентів закладів вищої освіти та учнів закладів професійно-технічної освіти в розмірі 50% вартості проїзду. У найкоротші терміни потрібно розробити механізм забезпечення пільговим проїздом у міському пасажирському транспорті цих категорій. У випадку неможливості своєчасного запровадження єдиної транспортної картки Е-квиток зі збереженням пільг для студентів, запропонував зберегти діючу систему забезпечення пільговими проїзними квитками на основі пластикової електронної безконтактної картки на кількість поїздок.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці