Авторизація|

Гідна праця – гідне життя

6 жовтня 2009,Публікації » Новини
Гідна праця – гідне життя 7 жовтня члени профспілок усього світу відзначають Всесвітній день дій за гідну праці. 
У рамках заходів Федерація профспілок України проводить лекції для студентства провідних вищих навчальних закладів столиці – Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Національного університету біоресурсів та природокористування України.
 
6 жовтня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася одна з таких лекцій. На лекції були присутні заступник голови ФПУ Юрій Миколайович Кулик, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Михайлович Яцунь, голова профорганізації студентів та співробітників КНУ імені Шевченка Володимир Федорович Цвих, профспілкові лідери, актив.

Лекцію "Гідна праця – гідне життя" для студентів-філософів та політологів прочитав заступник голови ФПУ Юрій Миколайович Кулик. Лектор поінформував майбутню наукову еліту про історію відзначення цієї соціально-важливої дати, цілей та завдань ФПУ, досягнень організації у плані захисту прав трудящих.
 
Після відповідей на запитання студентів представники ФПУ та профспілки освітян Києва зустрілися із ректором вузу Леонідом Васильовичем Губернським.
 
 
 
 
Прес-служба КМОППОіНУПо темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці