Авторизація|

Освітній хаб міста Києва

6 вересня 2019,Публікації » Новини
Освітній хаб міста Києва
Київська міська державна адміністрація запровадила проєкт «Освітній хаб міста Києва», мета якого забезпечити реалізацію в місті Києві концепції «Навчання Протягом Життя» (Life Long Learning).
Проєкт реалізується КНП «Освітня агенція міста Києва» Департаменту освіти і науки виконавчого органу КМР (КМДА) спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти.
Одне з завдань Освітнього хабу міста Києва – безкоштовно проводити тренінги для працівників освіти з практичних навиків, які необхідні в роботі: ефективна комунікація, управління проектами та командами, стресостійкість, емоційний інтелект тощо. Тренінги проводять кваліфіковані спеціалісти. По закінченню тренінгів надається сертифікат.
На сайті Освітнього хабу міста Києва www.eduhub.in.ua розміщені 60 відеолекцій та тестів із вищезазначених тематик. Користування сайтом є безкоштовним.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

02.вересня

З Днем знань!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці