22 жовтня 2019,Публікації » Новини

Прес-конференція на тему: «Чому Профспілка проти «благих намірів» депутатів пркращити життя освітян?» 21 жовтня 2019 року відбулася прес-конференція на тему: «Чому Профспілка проти «благих намірів» депутатів пркращити життя освітян?». Учасники прес-конференції доводили до відома освітян наслідки запровадження окремих норм законопроекту «Про повну загальну середню освіту» та норм запропонованих, поправками народних депутатів.

Голова Профспілки освітян м. Києва озвучив основні вимоги до законопроекту «Про повну загальну середню освіту», зокрема:

• зберереження надбавок та доплат, у тому числі за вислугу років, престижність педагогічної праці, перевірку зошитів, завідування кабінетом, класне керівництво, вчене звання, науковий ступінь;
  • можливість роботи за безстроковими трудовими договорами для працівників пенсійного віку;
  • скорочений робочий час для педагогічних працівників;
  • добровільна сертифікація для педагогічних працівників. "29 жовтня 2019 року відбудеться акція протесту проти звуження прав та гарантій освітян біля стін Верховної Ради України.

В разі ігнорування справедливих вимог освітян імовірним є вступ у колективний трудовий спір, у тому числі застосування страйку!" - зазначив Олександр Яцунь.

Прес-конференція на тему: «Чому Профспілка проти «благих намірів» депутатів покращити життя освітян?»Прес-конференція на тему: «Чому Профспілка проти «благих намірів» депутатів покращити життя освітян?»