Авторизація|

Прес-конференція на тему: «Чому Профспілка проти «благих намірів» депутатів покращити життя освітян?»

22 жовтня 2019,Публікації » Новини

Прес-конференція на тему: «Чому Профспілка проти «благих намірів» депутатів покращити життя освітян?»

Прес-конференція на тему: «Чому Профспілка проти «благих намірів» депутатів пркращити життя освітян?» 21 жовтня 2019 року відбулася прес-конференція на тему: «Чому Профспілка проти «благих намірів» депутатів пркращити життя освітян?». Учасники прес-конференції доводили до відома освітян наслідки запровадження окремих норм законопроекту «Про повну загальну середню освіту» та норм запропонованих, поправками народних депутатів.

Голова Профспілки освітян м. Києва озвучив основні вимоги до законопроекту «Про повну загальну середню освіту», зокрема:

  • зберереження надбавок та доплат, у тому числі за вислугу років, престижність педагогічної праці, перевірку зошитів, завідування кабінетом, класне керівництво, вчене звання, науковий ступінь;
  • можливість роботи за безстроковими трудовими договорами для працівників пенсійного віку;
  • скорочений робочий час для педагогічних працівників;
  • добровільна сертифікація для педагогічних працівників. "29 жовтня 2019 року відбудеться акція протесту проти звуження прав та гарантій освітян біля стін Верховної Ради України.

В разі ігнорування справедливих вимог освітян імовірним є вступ у колективний трудовий спір, у тому числі застосування страйку!" - зазначив Олександр Яцунь.

Прес-конференція на тему: «Чому Профспілка проти «благих намірів» депутатів покращити життя освітян?»Прес-конференція на тему: «Чому Профспілка проти «благих намірів» депутатів покращити життя освітян?»

По темі:Добавить комментарий

Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці