Авторизація|

Щодо Фонду соціального страхування

5 листопада 2019,Публікації » Новини

Щодо Фонду соціального страхування

30 жовтня на засіданні Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів було розглянуто законопроект 2275.

Стосується він управління Фондом соціального страхування, де з 2000 року управління здійснюється на паритетній основі (по 7 осіб) від застрахованих осіб, від роботодавців, які сплачують страховий внесок на страхування працівників, та від уряду, який бере участь в управлінні фондом, а також здійснює державний нагляд за його діяльністю. Це збалансоване представництво інтересів держави, бізнесу і найманих працівників.

Натомість автори законопроекту запропонували надати перевагу представникам державних органів, виділивши їм в правлінні фонду 10 місць, профспілкам (4 місця) та роботодавцям (4 місця). Приймати рішення і розпоряджатися коштами, які акумулюються у фонді на страхові виплати працівникам при настанні нещасного випадку, хвороби, пологів, реабілітаційного санаторно-курортного лікування тощо тепер фактично буде сторона влади.

Спільний представницький орган профспілок виступив проти законопроекту 2275 та поширив відповідну заяву.

ЗАЯВА ПРО ПОРУШЕННЯ МАТЕРІАЛЬНИХ ПРАВ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ ТА РУЙНУВАННЯ СИСТЕМИ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці