Авторизація|

Солідарна акція профспілок біля Верховної Ради України

13 листопада 2019,Публікації » Новини

Солідарна акція профспілок біля Верховної Ради України

14 листопада 2019 року Всеукраїнські профспілки та територіальні профоб’єднання, представники трудових колективів вийдуть на солідарну акцію в Києві.

Спілчани проведуть мітинг на площі Конституції з вимогами до проекту Держбюджету-2020 та на підтримку профспілкового проекту Трудового кодексу. Цього дня Верховна Рада України планує розглянути проект Державного бюджету України на 2020 рік, в якому не враховані пропозиції профспілок щодо необхідності належного фінансування галузі освіти, бюджетної сфери, галузей енергетики і промисловості.

На розгляд Парламенту також готується неоліберальний проект Трудового кодексу, який містить дискримінаційні норми щодо трудових прав найманих працівників та загрожує їх колективному захисту.

Початок акції о 10:00

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці