Солідарна акція протесту профспілок перед будівлею Парламенту

14 листопада 2019,Публікації » Новини

Солідарна акція протесту профспілок перед будівлею Парламенту

Сьогодні 14 листопада 2019 року освітяни м. Києва взяли солідарну участь у мітингу перед будівлею Парламенту з вимогами до проекту Держбюджету-2020.

Цього дня ВРУ має розглянути проект основного Кошторису на 2020 рік, в якому не враховані пропозиції профспілок щодо необхідності належного фінансування бюджетної сфери. На переконання профспілок, це поставить працівників та їхні сім'ї на межу виживання, призведе до масових скорочень і нової хвилі трудової міграції з країни.

Освітяни вимагали захисту їхніх трудових, соціально-економічних прав та гарантій працівників освіти, зокрема суттєвого підвищення рівня оплати праці працівників галузі та недопущення прийняття драконівських поправок нардепів до зп «Про повну загальну середню освіту».

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

17.листопада