Авторизація|

Звітно-виборна конференція ППО Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

22 листопада 2019,Публікації » Новини

Звітно-виборна конференція ППО Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

21 листопада 2019 року в первинній профспілковій організації працівників Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася звітно-виборна конференція. Роботу організації за звітній період було визнано задовільною, про що була прийнята відповідна постанова.

Головою профкому на наступний період обрано Безуглого Михайла Олександровича. Ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у своєму виступі зауважив, що «тісна співпраця адміністрації університету та профспілкового комітету є одночасно конструктивною, але і принциповою у питаннях захисту профспілковим комітетом прав та інтересів працівників».

Голова Профспілки працівників освітян м. Києва Яцунь Олександр Михайлович звернув увагу делегатів конференції на загрози і виклики, які постають перед освітянами, і наголосив на нагальній необхідності підвищення рівня соціального захисту працівників закладів освіти.

Звітно-виборна конференція ППО Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»Звітно-виборна конференція ППО Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці