Звітно-виборна конференція ППО Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

22 листопада 2019,Публікації » Новини

21 листопада 2019 року в первинній профспілковій організації працівників Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася звітно-виборна конференція. Роботу організації за звітній період було визнано задовільною, про що була прийнята відповідна постанова.

Головою профкому на наступний період обрано Безуглого Михайла Олександровича. Ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у своєму виступі зауважив, що «тісна співпраця адміністрації університету та профспілкового комітету є одночасно конструктивною, але і принциповою у питаннях захисту профспілковим комітетом прав та інтересів працівників».

Голова Профспілки працівників освітян м. Києва Яцунь Олександр Михайлович звернув увагу делегатів конференції на загрози і виклики, які постають перед освітянами, і наголосив на нагальній необхідності підвищення рівня соціального захисту працівників закладів освіти.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

17.листопада