Авторизація|

Звітно-виборні збори у НУ «Києво-Могилянська академія»

9 жовтня 2009,Новини, Вища освіта
Звітно-виборні збори у НУ «Києво-Могилянська академія» 8 жовтня у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбулися звітно-виборні збори.
На зборах були присутні представники Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України на чолі з головою Олександром Яцунем. 

Обговоривши звіт голови первинної профспілкової організації НаУКМА В.С. Невінчаного, збори визнали роботу профспілкового комітету задовільною.
Вибори профкому відбулися відкритим голосуванням. Майже весь склад профспілкового комітету залишився незмінним. 

Головою знову обрано В.С. Невінчаного.
 
 
 


Прес-служба КМОППОіНУ
По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

02.вересня

З Днем знань!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці