Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany

Звернення КМОППОіНУ до голови постійної комісії Київради з питань освіти та науки В.М. Пономаренка

12 жовтня 2009,Публікації » Новини

Київська міська організація
Профспілки працівників освіти і науки України





Голові постійної комісії Київради
з питань освіти та науки
В.М. Пономаренку

Шановний Валерію Миколайовичу!

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України просить Вас з метою підвищення рівня соціально-економічного захисту освітян столиці передбачити в бюджеті м. Києва на 2010 рік кошти на:

  • Виплату надбавок за складність і напруженість у роботі керівникам закладів освіти у розмірі 50 % посадового окладу – 25,3 млн. грн.
  • Виплату надбавок за складність та напруженість в роботі всім іншим працівникам галузі "Освіта" у розмірі 30% посадового окладу – 286,4 млн. грн.
  • Надання додаткової грошової винагороди у розмірі посадового окладу усім працівникам закладів освіти до Дня працівників освіти – 98,6 млн. грн.
  • Преміювання працівників закладів освіти у розмірі 5% планового фонду заробітної плати.
  • Виконання розпорядження Київської міської державної адміністрації від 22.10.2007 № 1396 "Про будівництво житла для педагогічних працівників закладів освіти комунальної власності м. Києва" (передбачено будівництво у всіх районах міста житлових будинків і гуртожитків для освітян столиці).

З повагою

Голова

Яцунь О.М.

По темі:



Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці