Звернення КМОППОіНУ до голови постійної комісії Київради з питань освіти та науки В.М. Пономаренка

12 жовтня 2009,Публікації » Новини

Київська міська організація
Профспілки працівників освіти і науки України

Голові постійної комісії Київради
з питань освіти та науки
В.М. Пономаренку

Шановний Валерію Миколайовичу!

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України просить Вас з метою підвищення рівня соціально-економічного захисту освітян столиці передбачити в бюджеті м. Києва на 2010 рік кошти на:

• Виплату надбавок за складність і напруженість у роботі керівникам закладів освіти у розмірі 50 % посадового окладу – 25,3 млн. грн.
  • Виплату надбавок за складність та напруженість в роботі всім іншим працівникам галузі "Освіта" у розмірі 30% посадового окладу – 286,4 млн. грн.
  • Надання додаткової грошової винагороди у розмірі посадового окладу усім працівникам закладів освіти до Дня працівників освіти – 98,6 млн. грн.
  • Преміювання працівників закладів освіти у розмірі 5% планового фонду заробітної плати.
  • Виконання розпорядження Київської міської державної адміністрації від 22.10.2007 № 1396 "Про будівництво житла для педагогічних працівників закладів освіти комунальної власності м. Києва" (передбачено будівництво у всіх районах міста житлових будинків і гуртожитків для освітян столиці).

Яцунь О.М.

ОПИТУВАННЯ СПІЛЧАН

Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи Правові аспекти звільнення працівника за вчинення аморального вчинку