Школа профспілкового активу

12 жовтня 2009,Публікації » Новини

Школа профспілкового активу 9-10 жовтня у Пущі-Водиці відбувся семінар-навчання профспілкового активу Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана з питань соціально-економічного захисту та проведення звітів і виборів.

Перед присутніми виступили начальник управління соціально-економічного захисту ЦК профспілки А.І. Клименко, начальник управління з соціально-економічних питань Міськпрофради В.І. Воронюк, завідувач відділу організаційно-масової та інформаційної роботи І.К. Волинко.

Прес-служба КМООПОіНУ

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019