Авторизація|

Кубок СПА м. Києва з баскетболу стартував

20 жовтня 2009,Новини, Вища освіта

Кубок СПА м. Києва з баскетболу стартував19 жовтня 2009 року стартував турнір з баскетболу серед чоловічих студентських команд на Кубок Студентської профспілкової асоціації м. Києва, який традиційно присвячений Міжнародному Дню студента.

У спортивному комплексі Національного університету харчових технологій пройшла перша гра між командами Національного авіаційного університету та Національного університету фізичного виховання і спорту України. 

Турнір проводиться з метою пропаганди здорового способу життя в студентському середовищі.


  Всього у 10-х ювілейних змаганнях візьмуть участь 20 збірник команд вищих навчальних закладах міста Києва.

 

 

 

Прес-служба КМОППОіНУ


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці