Авторизація|

Міжнародна співпраця КМОППОіНУ – розширюємо горизонти

20 жовтня 2009,Публікації » Новини
Міжнародна співпраця КМОППОіНУ – розширюємо горизонти20 жовтня 2009 року Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України підписала угоду про дружбу і співпрацю з Гістадрутом Бмирхав Натанія (Ізраїль). Свої підписи на документах поставили голови профспілок Олександр Яцунь і Моше Самія.

За умовами договору обидві сторони домовилися діяти разом у питаннях соціального-економічного захисту, правової підтримки, утвердження духовних інтересів членів профспілки, а також у сфері культурно-масової, спортивно-оздоровчої і гуманітарної діяльності.

Міжнародна співпраця КМОППОіНУ – розширюємо горизонти
Урочисте підписання угоди відбулося у присутності десяти голів районних у м. Києві організацій Профспілки, представників вищої школи столиці та гостей.

На добру згадку О. Яцунь подарував колегам із Ізраїлю сувеніри із національною символікою. «Я дуже вражений теплом прийому у освітянській профспілці і сподіваюся, що наша співпраця буде такою ж дружньою і надалі», – сказав Моше Самія на церемонії підписання.
 
 
 
 

Прес-служба КМОППОіНУ
Довідка
Гістадрут (Федерація праці, Генеральна федерація робочих землі Ізраїлю) – ізраїльська профспілка.

Заснований у грудні 1920 в Хайфі як єврейський профспілка, що забезпечує також біржу праці, допомоги на випадок хвороби тощо.
Гістадрут став одним з найвпливовіших установ держави Ізраїль, основою трудового сіоністського руху. Крім виконання ролі профспілки він також став власником багатьох підприємств, і найбільшим роботодавцем у країні, утворивши цілий сектор економіки.
Через своє економічне крило «Товариство трудящих», Гистадрут управляє рядом підприємств, включаючи найбільші в країні промислові конгломерати, і найбільший банк, ХаПоалім. Також він забезпечує систему медичного страхування.

У зв'язку з лібералізацією ізраїльської економіки роль Гістадруту в 1980-ті роки знизилася, але він продовжує залишатися важливим фактором у країні. Захищає інтереси членів профспілки, є оганізатором низки загальних страйків (1997, 1999, 2002).

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці