Система підготовки та навчання профспілкового активу – вимоги сьогодення

26 жовтня 2009,Публікації » Новини
Система підготовки та навчання профспілкового активу –  вимоги сьогодення Семінар із однойменною назвою відбувся 15 жовтня 2009 року у закарпатському селі Виноградів на базі санаторію «Теплиця». Організатором навчань стала Голосіївська районна у м. Києві організація Профспілки працівників освіти і науки України.

У семінарі взяли участь заступник голови освітянської профспілки м. Києва О.О. Геведзе, голови районних організацій Профспілки працівників освіти і науки України, голови та заступники голів профспілкових організацій вищих навчальних закладів столиці.

Безпосередня практика навчання профспілкового активу Голосіївського району переконливо засвідчила, що при його організації дуже важливо, окрім традиційних виступів і лекцій,  використовувати активні методи навчання.

Метою профспілкового навчання є формування у членів профспілки на основі отриманих знань більш активної громадської позиції, активного втручання у вирішення проблем закладу, колективу, кожного члена профспілки.

Базою для навчань профактиву району є Академія праці і соціальних відносин ФПУ, з якою уже понад 3 роки плідно співпрацює Голосіївська районна у м. Києві районна організація профспілки.

У культурній частині семінару були екскурсії визначними місцями регіону – Шаян, Хуст, центр лозоплетіння – с. Іза. Народознавча екскурсія по смт Виноградову, відвідання виробництва сиру та термальних басейнів.

Загалом, усі учасники семінару отримали не лише цінні знання та практичні поради щодо подальшого навчання профспілкового активу, а й величезне задоволення від перебування на Закарпатті та ознайомлення з його самобутньої культурою, традиціями та виробництвом.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи