Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany

Профспілка освітян м. Києва вітає колег із Франції

3 листопада 2009,Публікації » Новини

Профспілка освітян м. Києва вітає колег із Франції 2 листопада 2009 року Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України приймала колег із Франції. До Києва з візитом прибули Генеральний секретар Пан-Европейскої структури ІО/ЕКПО Мартін Ремер, Віце-Президент Пан-Европейскої структури ІО/ЕКПО, Генеральний Секретар Профспілки вчителів Болгарії Кунка Даміанова, Віце-Президент Пан-Европейскої структури ІО/ЕКПО, Національний Секретар Профспілки вчителів Франції Оділь Кордільє, Інтернаціональний Секретар Профспілки вчителів Франції та Конференції Профспілки вчителів Франції Роже Феррарі.

У ході візиту голова КМОППОіНУ Олександр Яцунь розповів гостям про структуру освітянської профспілки столиці, особливості її діяльності, основні завдання, мету роботи, досягнення. 
Гості цікавилися роботою міськкому профспілки з владою, як працює профспілка у час фінансово-економічної кризи. 

О.Яцунь, відповідаючи на запитання колег із Профспілки вчителів Франції, розповів про системне відстоювання прав та соціальних гарантій освітян столиці через конструктивний діалог із органами виконавчої та законодавчої влади. Коли ж соціальний діалог вичерпано, – профспілка готова до активних дій, які уже неодноразово довели свою результативність.


Після ділової розмови та обговорення питань голова КМОППОіНУ на добру згадку подарував гостям сувеніри із символікою Київської міської організації Профспілки працівникв освіти і науки України.

 

 

 

 

Прес-служба КМОППОіНУ


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці