Авторизація|

Федерація професійниї спілок України

10 грудня 2008,Публікації » Новини

ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ

 

ПРЕЗИДІЯ

ПОСТАНОВА

05.12.2008   м. Київ   № П-29-2

Про протестні дії ФПУ у зв’язку
з порушеннями трудових прав
і гарантій трудящих в умовах
фінансово-економічної кризи

 

У зв’язку із загостренням фінансово-економічної кризи в Україні, намаганнями влади і бізнесу перекласти тягар кризи на плечі трудящих, що призводить до масових порушень трудових і соціально-економічних прав та гарантій працівників, незаконних звільнень, невиплати заробітної плати, різкого зниження рівня життя громадян.
Президія Федерації професійних спілок України

ПОСТАНОВЛЯЄ:

  1. Затвердити Основні вимоги Федерації профспілок України до органів державної влади (додаток 1).
  2. Членським організаціям 17 грудня 2008 року провести в регіонах акції протесту профспілок, на яких підтримати вимоги ФПУ і висунути власні вимоги до органів місцевої влади, органів місцевого самоврядування та роботодавців.
  3. Всеукраїнську акцію протесту ФПУ в місті Києві провести 23 грудня 2008 року.
  4. Утворити Координаційний комітет ФПУ з питань проведення протестних дій ФПУ у зв’язку з порушенням конституційних прав громадян на гідний життєвий рівень та затвердити його склад(додаток 2).
    Доручити Координаційному комітету організацію Всеукраїнської акції протесту ФПУ і підготовку пропозицій щодо подальших дій ФПУ з урахуванням фактичного виконання вимог профспілок та стану забезпечення трудових і соціально-економічних прав членів профспілок.
  1. Членським організаціям забезпечити участь у Всеукраїнській акції протесту ФПУ 23 грудня ц.р. згідно з додатком 3.
  2. Контроль за виконанням постанови покласти на Голову Федерації профспілок України Хара В.Г.
Голова ФПУ
В.Г. Хара

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці