Авторизація|

Освіта – ліки від кризи

8 грудня 2009,Публікації » Новини
Освіта – ліки від кризиСаме до такого висновку дійшли учасники Міжнародної конференції, що відбувалася 1–3 грудня 2009 в Братиславі, Словаччина.
Організатором конференції стала Профспілка працівників освіти і науки Словаччини OZPSaV. На конференцію були запрошені 12 іноземних делегацій з Угорщини, Німеччини, Латвії, Польщі, Нідерландів, Болгарії, Білорусі, України, Чехії, Франції, Росії, Словаччини.

Київську міську організацію Профспілки працівників освіти і науки України представив голова Олександр Яцунь.
 
На пленарному засіданні були обговорені наступні питання:
1. Зберегти учителя.
2. Вчителю – європейські соціальні стандарти.
3. Посилення значення профспілки на етапі інтернаціоналізації освіти
.
Конференція продовжила роботу чотирьох групах, на яких учасники мали змогу презентувати профспілкову діяльність регіону, країни та висловити свої міркування з обраної тематики:
– важливість навчання протягом всього життя для процвітання країн Центральної та Східної Європи в час глобального спаду; 
– соціально-економічні умови працівників дошкільної освіти під час кризи; 
– соціально-економічні умови працівників вищої освіти, науки і дослідницької сфери під час кризи;
– фінансування регіональної (початкової та середньої) освіти під час кризи. 

У ході роботи делегати відвідали середні та вищі школи в Братиславському регіоні та ознайомилися з культурою наймолодшої столиці Європи – Братислави, що зберегла майже двотисячолітню історію славної династії Габсбургів. 
Підсумовуючи роботу конференції, учасники ще раз підтвердили думку про те, що саме освіта має бути пріоритетом у розвитку країн, а профспілка – ефективний засіб від фінансово-економічної кризи. 

О. Яцунь у своєму виступі зазначив: «Профспілки європейських країн повинні внести під час кризи в процеси глобалізації вагомі корективи у сторону соціальної справедливості. В єдності – наша сила».


Розгорнутий репортаж читайте у ІВ «Єдність» у грудні 2009 року.

 

Прес-служба КМОППОіНУ 




По темі:



Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці